wspólnie widzimy świat, w jakim ludzie jednoczą się na co dzień i podejmują działania, zbiornik na gnojowicę aby utworzyć trwałą zmianę na całym świecie, w naszych społecznościach iw nas samych. Kiedy prezydent Międzynarodowego Międzynarodówki zwrócił się na co dzień do każdego z jego członków na całym świecie, tak aby zasadzili w tym roku drzewo, Faribault ?s Rotaryfound jest gorliwym pomocnikiem w osiągnięciu owego celu. W poniedziałek, długoletni klubowicz Dywizjonu spośród Faribault, Dick Huston zgromadził trzecią równiarkę Jefferson Elementary School, pomagając mu zasadzić drewna, po jednym na rzecz do głębi każdej trzeciej równiarki w szkole.

uczniowie dowiedzieli się na co dzień na zbiornik na gnojowicę co dzień również o północnym dębu czerwonym, trzęsawiskach osiki, czerwonym klonie oraz miodach, czterech rodzajach, jakie zostaną zasadzone przez studentów w tym Roku

dunn, absolwent Jefferson Elementary, z dumą rozmawiał spośród dziećmi o swym własnym doświadczeniu sadzenia drzew. Kiedy byłem czwarty W swojego domu zasadziłem szóstka drzew, zaś w tym momencie są wyższe od chwili szkoły, powiedział, opisując dzieciom, jakim sposobem ich wysiłki w poniedziałek spłacą po latach. Mam taką nadzieję, że w przyszłym roku będziecie mieli możliwość zasadzić jeszcze znacznie więcej, zaś co roku będziecie mieli możliwość oglądać drzewa, dodał Dunn.

z Przyczyny drzewom ofiarowanym

z Przyczyny drzewom ofiarowanym przez rejon hrabstwa Rice i rezerwat wód, nawozowi z klubu ogrodniczego Faribault i drzewom ofiarowanym przez Faribo Farm and Home, wysiłek może być faktycznie regionalny, spośród którego studenci skorzystają od chwili chwili lat.

jestem faktycznie wielki w edukacji oraz myślę, iż jeżeli nauczysz się na co dzień na co dzień odczytywać, prowadzisz możliwość spełnić niemalże wszystko, powiedział Huston

widząc małe biblioteki utworzone w Twin Cities zainspirowały propozycja Huston ? do przyjęcia programu w Faribault jako programu zasięgowego Rotary International ?. Poszedłem do Twin Cities i sfotografowane osiem widziałem w ową stronę, i nie dawny owe same, zatem stworzyłem własne pomysły oraz wymiary w oparciu o to, co zobaczyłem, powiedział Houston.

po zbiornik na gnojowicę kilku latach prac Huston powiedział, że małe biblioteki wciąż przyciągają patronów i utrzymują obieg. interesujące oraz satysfakcjonujące może to być, że ludzie używają ich w takim stopniu, w jakim istnieją, powiedział Huston.

a W rzeczywistości zakończenie ławki mogłoby się na co dzień wydawać stojący, członkowie Rotary, którzy rozpoczęli misję w Buddy Benches w zgoła każdej szkole funkcjonują, aby upewnić się na co dzień na co dzień, iż ławki nie istnieją tylko i wyłącznie ławkami

a W rzeczywistości on nie widział jeszcze ławek w akcji, Cook powiedział, iż jego naszych naszych dzieci, jakie uczęszczają do Nerstrand Elementary, widziały, którym sposobem to mieści się, i obejmowały naszych naszych dzieci, jakie siedzą na ławce i usiadły tam same w czasie złego dnia.

?

Designed by hikaru100

나눔글꼴 설치 안내


이 PC에는 나눔글꼴이 설치되어 있지 않습니다.

이 사이트를 나눔글꼴로 보기 위해서는
나눔글꼴을 설치해야 합니다.

설치 取り消し

SketchBook5,스케치북5

SketchBook5,스케치북5

SketchBook5,스케치북5

SketchBook5,스케치북5